DARMOWA DOSTAWA na terenie Polski przy zamówieniu od 150 zł 🆓 🚛

Czas realizacji zamówień

  1. Zamówienia realizujemy za pomocą dostawcy: firmy kurierskiej lub Paczkomatów InPost. W wyjątkowych sytuacjach, wyłącznie po potwierdzeniu mailowym lub kontakcie telefonicznym istnieje możliwość odbioru osobistego zamówienia na terenie Gdyni.
    Wszystkie zamówienia na terenie kraju realizowane są w czasie 2-3 dni roboczych od momentu ich potwierdzenia (zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Sprzedawcy). Do tego czasu nie wlicza się sobót, niedziel, a także innych dni ustawowo wolnych od pracy. Sprzedawca dokłada wszelkich starań, aby przesyłka dotarła do klienta w jak najkrótszym czasie i na ogół czas ten nie przekracza 5 dni roboczych.
  2. Obowiązujący Koszt dostarczenia towaru na terenie Polski jest kalkulowany w zależności od wyboru sposobu dostarczenia i jest on każdorazowo podawany na stronie internetowej Sklepu podczas składania zamówienia.
  3. Sprzedawca zrealizuje zamówienie - dostarczając przesyłkę do Klienta za pośrednictwem kuriera lub Paczkomatów InPost w dni robocze w godz. 09:00 - 19:00
  4. W przypadku zaistnienia przyczyn uniemożliwiających realizację zamówienia w terminie wskazanym na stronie internetowej sklepu, Sprzedawca niezwłocznie zawiadomi o nich Klienta, podając jednocześnie przewidywany termin realizacji zamówienia. W takim wypadku Klient ma prawo do wycofania zamówienia i otrzymania zwrotu uregulowanych płatności bez dodatkowych kosztów i potrąceń.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl