DARMOWA DOSTAWA na terenie Polski przy zamówieniu od 150 zł 🆓 🚛

Almendro - Hiszpańskie Słodycze z Tradycją od 1883 

Delaviuda - producent hiszpańskich słodyczy ALMENDRO.

 

         Tradycja i jakość od 1883 roku.


Delaviuda: Nasze motto „Uczynić świat słodszym miejscem” zachęca nas do przyczyniania się do poprawy naszego środowiska, inspirując relacje oparte na zaufaniu ze wszystkimi naszymi interesariuszami.

Cel ten przekłada się na różne podejścia, które w połączeniu ze strategicznymi kamieniami milowymi Grupy obejmują wszystkie obszary i procesy naszej działalności.

CERTYFIKAT EFR


Delaviuda Alimentación, uzyskała Certyfikat efr w postępowaniu pojednawczym przyznany przez Fundację Masfamila przy wsparciu Ministerstwa Zdrowia, Spraw Konsumenckich i Opieki Społecznej.

Certyfikat ten potwierdza działania pojednawcze wdrożone w naszej firmie i zawarte w naszym Planie Pojednania, na rzecz dobrego samopoczucia i równowagi pomiędzy życiem osobistym, rodzinnym i zawodowym, a także na rzecz równych szans.

Przyznanie tej odznaki, która klasyfikuje Delaviuda Alimentación jako zobowiązanie C+, jest wyrazem uznania dla wysiłku i pracy włożonej w pojednanie naszych specjalistów.

  ETYKA I DOBRE ZARZĄDZANIE


Przykładem jest nasz Kodeks postępowania, dokument referencyjny dla wszystkich osób tworzących Grupę, a także Program Zgodności.

  LUDZIE


Pracujemy nad tym, aby nasze środowisko pracy było przestrzenią przyjazną, wzmacniającą więzi między ludźmi oraz ułatwiającą integrację i rozwój życia zawodowego i osobistego. Nasze „Proyecto Confia (Project Trust)” jest zorientowane na lepsze poznanie potrzeb naszych ludzi, w celu poprawy ich jakości życia. Aby to osiągnąć, angażujemy się w realizację działań mających na celu poprawę jakości zatrudnienia, elastyczność, wsparcie rodziny, szkolenia i rozwój (DCG Talent University pod hasłem „Rośniemy z Tobą”), a ich zaangażowanie i dostosowanie z Grupą są wzmocnione.

    ŚRODOWISKO


Rozwijamy naszą działalność z poszanowaniem środowiska i podejmujemy zobowiązania ukierunkowane zasadniczo na optymalizację zasobów i zmniejszenie zużycia energii, gwarantując prawidłowe zagospodarowanie wytwarzanych przez nas odpadów.

   SPOŁECZEŃSTWO


Chcemy przyczyniać się do poprawy stanu środowiska, przyczyniając się do postępu i dobrobytu społecznego. Aby to zrobić:

Współpracujemy z organizacjami i podmiotami non-profit (Bank Żywności w Madrycie, Bank Żywności w Toledo, Posłańcy Pokoju, Cáritas), skupiającymi się na grupach najbardziej bezbronnych.
Uczestniczymy w forach i spotkaniach branżowych i zawodowych, dzieląc się naszymi pomysłami i doświadczeniami z sektorem biznesowym i społeczeństwem.
Wspieramy lokalną agendę i wydarzenia, których celem jest promowanie rozwoju gospodarczego obszarów geograficznych, na których działamy.

 

El Almendro


 • nowość
 • nowość
 • nowość
 • nowość
 • nowość
 • nowość
 • nowość
 • nowość
 • nowość
 • nowość
Turron - Kremowy Nugat Migdałowy 75g

Turron - Kremowy Nugat Migdałowy 75g

Producent: El Almendro
Cena: 12,50 zł
szt.
zobacz więcej
 • nowość
 • nowość
Turron - Nugat Kokosowy 250g

Turron - Nugat Kokosowy 250g

Producent: El Almendro
Cena: 27,90 zł
szt.
zobacz więcej
 • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl