DARMOWA DOSTAWA na terenie Polski przy zamówieniu od 150 zł 🆓 🚛

CAFÉS GENER

 
CAFÉS GENER 
 
Historia palarni kawy Cafès Gener sięga roku 1950, kiedy to Ton Viñas, właściciel Café Colon w Cardona, ujawnił tajniki palenia kawy Josepowi, zwanemu „el Bonany”, urodzonemu w chłopskiej okolicy niedaleko miasta.
To zdarzenie obudziło w Josepie niezwykłą ciekawość do procesu palenia kawy i widząc jej możliwości na rynku, zaczął poznawać ten świat.
Wytrwały, hojny i życzliwy Josep, nie porzucając swojego zawodu sektorze hodowlanym, szybko zyskał dobrą i silną reputację w okolicy. W nową pasję wkładał cały swój czas i wysiłek a przy tym pomagała mu jego żona Fina.
Firma Cafès Gener zawsze była firmą wybitnie rodzinną, a obecnie pracuje w niej już trzecie pokolenie.
Jej filozofią jest stopniowy, ale stały rozwój i oferowanie wysokiej jakości kawy.
W 2000 roku nastąpił przełom jakościowy i ilościowy, kiedy firma rozbudowała dotychczas zlokalizowane w murach Cardony obiekty o nową palarnię, gdzie odnowiono oraz jednocześnie unowocześniono wszystkie procesy przechowywania, palenia i pakowania świeżo upalonej kawy.
To, że oferujemy Wam akurat kawy Cafès Gener nie jest przypadkiem. To nasz świadomy wybór bo wiemy doskonale, że aby móc zaistnieć na rynku kawowym trzeba mieć coś wyjątkowego do zaoferowania. I dlatego my oferujemy Wam kawy z tej wyjątkowej palarni spod Barcelony, której historia sięga już trzech pokoleń.
Dziś w naszej ofercie znajdziecie 7 specjalnie wyselekcjonowanych mieszanek. Stopniowo będziemy zwiększać nasz asortyment o kolejne pozycje jak chociażby ostatnio testowana kawa CAFE INTENSO TORREZAZZIONE NAPOLETANA, która podbiła już serca wielu z Was.
Cieszymy się, że jesteście z nami i pamiętajcie, aby dzielić się informacją o naszych kawach ze swoimi bliskimi, przyjaciółmi oraz znajomymi. Dziękujemy za wszystkie polecenia, ponieważ dzięki nim możemy się dalej rozwijać i sprowadzać dla Was coraz więcej nowości.
Miłego dnia z pyszną filiżanką kawy 😊☕️
 
Obejrzyj film o Cafes Gener 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl